Sponsorzy

Partnerzy

Home

Grali Juniorzy i Kadeci

W niedzielę (07.10.2012r.) juniorzy MKS „Gryf” Szczecinek rozegrali swój pierwszy mecz w Lidze Wojewódzkiej w sezonie 2012/2013. Przeciwnikiem gospodarzy była drużyna z Koszalina - UKS „Bronek”. Pierwszy set zdecydowanie wygrali goście, pozwalając gospodarzom na zdobycie tylko 13 punktów. W kolejnym secie karta się odwróciła i „Gryfici” odpłaci się pięknym za nadobne. Na początku tego seta serią zagrywek popisał się Łukasz Kubicki, dzięki temu „Gryf” wypracował sobie zdecydowaną przewagę (12 : 0), którą utrzymał do końca seta drugiego. Po zaciętych i wyrównanych kolejnych setach lepszym teamem  okazał się UKS „Bronek” ostatecznie wygrywając z „Gryfem” 1: 3.

Tego samego dnia swój mecz rozegrali kadeci MKS „Gryf” podejmując u siebie również UKS „Bronek” Koszalin. Niestety drużyna przeciwna okazała się lepsza pokonując gospodarzy 0 : 3 (20:25, 18:25, 18:25). Przypominamy, iż był to już drugi mecz kadetów w Wojewódzkiej Lidze Kadetów w pierwszym meczu miejscowi wygrali 3 : 2 z drużyną „Zryw” Mścice.